Tulokset PRO

Sija Nro Kuljettaja Auto Seura Lisenssi
1 302 Joni Nieppola Jasracing Fiat Kemi 105976
2 306 Tuomas Sepänmäki V-P Sepänmäki Fiat Ilmajoki 116732
3 300 Lauri Kallanto TMK Energiakoura Seat SuonUA 131076
4 24 Mikko Uusitalo Holm&Uusitalo VW Yli-Lesti 112859
5 301 Jimi Ohtamaa Best Glass Fiat NivUA 126007
6 308 Tapani Saaranen VW Nivala
7 304 Inka Hillilä Raiten Korjaamo Fiat SsUA 103680
8 43 Valtteri Marjoniemi Best Glass Toyota NivUA 130297
9 311 Jukka Piispanen SarAnaSport Volvo Oulu
10 20 Aleksi Marjoniemi Best Glass VW NivUA 100719

Osallistujia 21 kpl.

Tulokset Yleinen

Sija Nro Kuljettaja Auto Seura Lisenssi
1 34 Tomi Pulkkinen PRV Team Fiat 600 Suonenjoki 124261
2 26 Tuomas Sepänmäki V-P Sepänmäki Renault Ilmajoki 116732
3 3 Joni Nieppola Jasracing VW Kemi 105976
4 16 Kimmo Anttila Rentunruusu Racing Volvo Me-LaMoKe 111779
5 17 Arto Heikkilä SarAnaSports VW Kempele 129295
6 30 Sami Löllö Rentunruusu Racing Ford Me-LaMoKe 124931
7 12 Heimo Hillilä Raiten Korjaamo VW SsUA 103677
8 19 Jimi Ohtamaa Best Glass Fiat NivUA 126007
9 25 Tommi Savela Puhto Racing Fiat Ylivieska 126845
10 5 Tony Heittola saneeraus nauska Volvo240 Me-LaMoKe 107673

Osallistujia 31 kpl.

Tulokset Etuveto/Kardaani

Sija Nro Kuljettaja Auto Seura Lisenssi
1 104 Markku Raudaskoski Pamitek Volvo KrsSUA 105468
2 60 Henri Suonvieri Puhto Racing Ford Ylivieska 103981
3 41 Tomi Rautio Volvo Ylivieska 124533
4 39 Jorma Paananen pommikone racing Opel KannMK/UA 128319
5 105 Jani Ventelä Pikä Katto Volvo HvMK/UA 122771
6 10 Teemu Seppälä Puhto Racing Toyota Ylivieska 131319
7 29 Kati Grönfors Best Glass Opel HvMK/UA 127501
8 43 Aleksi Marjoniemi Best Glass Toyota NivUA 100719
9 23 Niko Mäkikangas Matkanivan Konepaja Ford OuMK/UA 123220
10 16 Kimmo Anttila Rentunruusu Racing Volvo Me-LaMoKe 111779

Osallistujia 29 kpl.

Tulokset Naiset

Sija Nro Kuljettaja Auto Seura Lisenssi
1 6 Inka Hillilä Raiten Korjaamo VW SsUA 103680
2 40 Minna Kerttula Kuljetus Impola Fiat Raahe 118303
3 41 Sanna Rautio Volvo Ylivieska 108591
4 35 Teija Kyllönen Saneeraus Nauska Peugeot Kiiminki 124795
5 29 Kati Grönfors Best Glass Opel HvMK/UA 127501
6 9 Jenni Salo Jomu Racing Lada OuMK/UA 128089
7 43 Vilma Leppäkangas Uusi Eka kerta Toyota SaaUA 131034
8 26 Siiri Kaukola Ylikomee Renault PokyUA 131364
9 23 Iiris Mäkikangas Matkanivan konepaja Ford - 128717
10 18 Janina Kujala Maalaamo Sunbeam KuuUA 129321

Osallistujia 11 kpl.

Tulokset Nuoret

Sija Nro Kuljettaja Auto Seura Lisenssi
1 34 Juho Tikkanen Tfp Motors Fiat 600 SuonUA 131351
2 39 Jonni Rautiainen Jaska Power Opel KarstUA 131018
3 40 Alex Haapala Maitokeisarin Fiat OuMK/UA 128568
4 123 Arttu Savolainen Puhto Racing Simca Ylivieska 130226
5 7 Arttu Viirelä ST-WORKS Mazda OuMK/UA 129952
6 60 Ville Sorvisto Puhto Racing Ford Ylivieska 130569
7 51 Roope Hirvonen Mad Moose Racing Ford KannMK/UA 131063
8 61 Jaani Hosionaho Revolt BMW Nivala 131380
9 23 Viljo Mäkikangas Matkanivan konepaja Ford 131047
10 35 Jenna Kyllönen Saneeraus Nauska Nissan Kiiminki 129046

Osallistujia 10 kpl.

Tulokset Seniorit

Sija Nro Kuljettaja Auto Seura Lisenssi
1 34 Jouni Kujala Maalaamo Fiat KuuUA 124562
2 26 Tuomas Gråholm V-P Sepänmäki Renault HoMK/UA 120252
3 52 Lauri Lassila Nopsat racing Citroen Jääli 122645
4 105 Markku Raudaskoski Pamitek Volvo KrsSUA 105468
5 123 Esa Sydänmetsä Simca Ylivieska 125969
6 101 Eino Härö Alfa Rovaniemi 111957
7 6 Heimo Hillilä Raiten Korjaamo VW SsUA 103677
8 61 Heikki Hosionaho Revolt BMW NivUA 127239
9 68 Jorma Korkiakoski Opel Corsa Kestilä 131173
10 40 Kerttula Reijo Fiat Raahe

Osallistujia 12 kpl